100-120 fő befogadására alkalmas nagy terem, elegáns körasztalokkal

rendelkezésre áll még egy 12m2-es fedett ökumenikus kápolna , amely felett egy kilátó terasz található

a kápolna előtt helyezkedik el egy 140m2-es esküvői tér, ahonnan a vendégek végig követhetik a szertartást.

az étterem bekerített parkolója akár 100 autó számára biztosítja az ingyenes parkolást

az étterem területén ingyenes wifi szolgáltatással várjuk vendégeinket, beleértve a terasz területét is

az esküvők és rendezvények számára óriás projektor és mikrofon áll rendelkezésre

éttermünk mellett található a golfbarátok örömére a driving range,amely a golf oktatását és gyakorlását teszi lehetővé.

A Driving Range-n elhelyeszkedő Golf terasz, 30-50 főig helyszínt biztosít családi, esküvői golfozáshoz, vállalati rendezvényekhez. Igény szerint szervezünk kezdő golfoktatást, játékos golf ügyességi vetélkedőket. (min: 30 fő)

Várjuk érdeklődését a 06-70-311-9110 számon vagy a golfetteremdebrecen@gmail.com email címen.

A GolfÉtterem a tökéletes helyszín az esküvője megrendezéséhez. Éttermünk az alábbi szolgáltatásokkal rendelkezik:
  • 100-120 fő befogadására alkalmas vendégtér, elegáns körasztalokkal
  • a kápolna előtt helyezkedik el egy 140m2-es esküvői tér, ahonnan a vendégek végig követhetik a szertartást, valamint a parkban található gótikus fal ad különleges helyszínt az esküvői szertartásokanak
  • az esküvők számára óriás projektor, mikrofon áll és teljes kihangosítás áll rendelkezésre
  • teljes körű esküvői szolgűltatást biztosítunk (esküvő szervezés, szolgáltatók ajánlása)

Érdeklődését várjuk a 06-70-311-9110 telefonszámon vagy email-ben a golfetteremdebrecen@gmail.com címen

A Golfteraszon 30-50 főig várunk csoprtokat, előzetes egyeztetés alapján. Esküvők esetén a Golf Étterem áll rendelkzésükre.

• 100-120 fő befogadására alkalmas vendégtér, elegáns körasztalokkal

Golf magazin HÍREK, ESEMÉNYEK

Gurítási verseny és „Erdélyi ízek hétvége” a Debreceni Golf Clubban május 11-12.

A Debreceni Golf Club május 11- 12-re gurítási versenyre invitál mindenkit, aki szereti a játékos vetélkedőket, és szeretné ügyességét kipróbálni.
A játékhoz golftudás nem szükséges, bárki indulhat , szombaton és vasárnap 10 és 16 óra között.
A játék lényege, hogy a putting green-en 6 egymás utáni kijelölt lyukba kell a labdát begurítani, az győz aki a legkevesebb gurításból teljesíti a hat lyukat.
A verseny folyamatosan zajlik 10 és 16 óra között, vasárnap este összesítjük a két nap eredményét és a Facebookon közzé tesszük.
A játékban való részvétel díjtalan. A nyeremény egy golf kesztyű vagy hímzett golfpóló.
Aki részt vesz a gurítási versenyben , az „ERDÉLYI ÍZEK” menüajánlatunkból 20% kedvezményt kap.

A hétvégi „ERDÉLYI ÍZEK” ajánlatunk:

-Csorba leves (marhahússal zöldségekkel gazdagon)

-Kakukkfüves, fehérboros Erdélyi tokány puliszkával (vagy választható körettel)

-Pánkó erdélyi szílvalekvárral

A menüsor ára: 3490 Ft
A játékban résztvevők számára a kedvezményes ár: 2790 Ft.

Bejelentkezés szükséges: 0670-311-9110

Legyen Ön is a vendégünk!

2013-05-7