• 80-100 fő befogadására alkalmas nagy terem, elegáns körasztalokkal
  • ehhez tartozik egy kb.170m2-es nyitott terasz
  • rendelkezésre áll még egy 12m2-es fedett ökumenikus kápolna , amely felett egy kilátó terasz található
  • a kápolna előtt helyezkedik el egy 140m2-es esküvői tér, ahonnan a vendégek végig követhetik a szertartást.
  • az esküvők és rendezvények számára óriás projektor és mikrofon áll rendelkezésre
  • az étteremben található a golf szimulátor, amely a kedvezőtlen időjárás esetén is lehetővé teszi a golf oktatását illetve gyakorlását.
  • éttermünk mellett található a golfbarátok örömére a driving range,amely a golf oktatását és gyakorlását teszi lehetővé.

A Driving Range-n elhelyeszkedő Golf terasz, 30-40 főig helyszínt biztosít családi, baráti eseményekhez, vállalati rendezvényekhez. Igény szerint szervezünk kezdő golfoktatást, játékos golf ügyességi vetélkedőket.

Várjuk érdeklődését a 06-70-311-9110 számon vagy a golfetterem@gmail.hu email címen.

A GolfÉtterem a tökéletes helyszín az esküvője megrendezéséhez, vállalati rendezvényekhez, üzleti találkozókhoz, családieseményekhez,osztálytalálkozókhoz, karácsonyi ünnepségekhez. Éttermünk az alábbi szolgáltatásokkal rendelkezik:
  • 80-100 fő befogadására alkalmas vendégtér, elegáns körasztalokkal
  • ehhez tartozik egy kb.170m2-es nyitott terasz

Érdeklődését várjuk a 06-70-311-9110 telefonszámon vagy email-ben a golfetterem@gmail.hu címen

A Golfteraszon 30-40 főig csoprtokat, baráti társaságokat előzetes egyeztetés alapján bográcsos és rostonsült ételekkel, hűtött italokkal várjuk!
Nagyobb létszám esetén Golf Éttermünk áll rendelkezésükre. Kérjük érdeklődjön a 06-70-311-9110 telefonszámon, vagy email-ben az info@debrecenigolf.hu címen.

• 80-100 fő befogadására alkalmas vendégtér, elegáns körasztalokkal

Golf klub házirend Házirend - ÁSZF

Általános szabályok

1. Jelen házirend és ÁSZF hatálya kiterjed mindenkire, aki a Debreceni Golf Club gyakorló vagy egyéb területére belép, behajt, ott bármilyen céllal és időpontban tartózkodik.
  2. A belépők tudomásul veszik, hogy a Debreceni Golf Club területe a golf sport adottságaiból és a terület gyakorló pálya jellegéből adódóan veszélyes területnek minősül. A területen mindenki saját felelősségére tartózkodhat és játszhat.
  3. A gyakorlás során okozott sérülésekért, harmadik félnek okozott kárért, sérülésért a Debreceni Golf Club illetve az üzemeltető Toscan Park Kft. felelősséget nem vállal.
  4. A parkoló autókban hagyott, vagy a létesítmény területén letett, elhelyezett értékekért, tárgyakért a Debreceni Golf Club illetve az üzemeltető Toscan Park Kft. felelősséget nem vállal.
  5. A vendégek anyagi felelőséggel tartoznak az általuk használt eszközök épségéért.
  6. A létesítmény területére állatot behozni tilos.
  7. A pálya egész területén a Golf általánosan elfogadott etikett szabályai érvényesek, különösen a magatartásra ill. az öltözködésre vonatkozóan. (részletesen az etikett szabályzatban)
  8. A Dring range-n (hosszú ütés gyakorló mezőn) valamint a putting green-en (gurító mezőn) csak az érvényes árak megfizetését követően lehet játszani ill. gyakorolni. Az árakról, kedvezményekről a helyszínen, illetve a www.debrecenigolfclub.hu internetes oldalon az „Árak” menüpontban tájékozódhat. Az üzemeltető az árváltoztatás jogát fenntartja.

A Driving range (hosszú ütés gyakorló mező) speciális szabályai

1. A területen csak golfozók, oktatók és az engedéllyel rendelkezok tartózkodhatnak. Az elütő területet 2 méternél közelebb megközelíteni vendégeknek – balesetvédelmi szempontból – szigorúan tilos.
  2. Ütések és lendítések csak a klubháztól távolodó irányba, a zászlók felé gyakorolha-tók. Bármilyen ütés, lendítés csak körültekintően, mások veszélyeztetése nélkül végezhető.
  3. Az elüto helytol beljebb a pálya területére bemenni, valamint az elütött labdákat a fűről összeszedni, ill. azokat elütni szigorúan tilos és veszélyes.
  4. Az üres labda kosarakat ill. kölcsönzött ütoket kérjük a kiadás helyére visszahozni.

A putting green (gurító mező) szabályai

2. A területen kizárólag putter ütovel szabad gyakorolni, mind a chip, mind a pitch ütések gyakorlása tilos.
  3. A putting green (gurító mező) csak megfelelő talpú cipőben használható.

Golf etikett

A golf játék kulturált viselkedést, sportszerűséget valamint a játékostársak irányába mutatott figyelmességet, előzékenységet vár el a golfozótól.

Alapelvárás a sportosan elegáns öltözék:
  • férfiak számára hosszú vagy térdig érő, övvel viselt szövetnadrág, valamint galléros póló vagy ing,
  • a hölgyeknek ügyelniük kell, hogy sortjuk vagy szoknyájuk ne legyen túl rövid, ill. ne vegyenek fel mélyen dekoltált felsőrészt.

Viselkedés:
  • ütéseink előtt legyünk körültekintőek, ne üssünk addig, amíg túl közel áll hozzánk valaki, amennyiben nem mi ütünk ne zavarjuk a lendítő játékost mozgással vagy beszéddel,
  • kifejezetten tiltott és megengedhetetlen a hangoskodás, káromkodás, és a másik játékosra irányuló negatív véleménynyilvánítás,
  • elvárás a pálya tisztelete, amelybe bele tartozik a pálya állapotának megóvása, a véletlenül okozott károk helyreállítása.