100-120 fő befogadására alkalmas nagy terem, elegáns körasztalokkal

rendelkezésre áll még egy 12m2-es fedett ökumenikus kápolna , amely felett egy kilátó terasz található

a kápolna előtt helyezkedik el egy 140m2-es esküvői tér, ahonnan a vendégek végig követhetik a szertartást.

az étterem bekerített parkolója akár 100 autó számára biztosítja az ingyenes parkolást

az étterem területén ingyenes wifi szolgáltatással várjuk vendégeinket, beleértve a terasz területét is

az esküvők és rendezvények számára óriás projektor és mikrofon áll rendelkezésre

éttermünk mellett található a golfbarátok örömére a driving range,amely a golf oktatását és gyakorlását teszi lehetővé.

A Driving Range-n elhelyeszkedő Golf terasz, 30-50 főig helyszínt biztosít családi, esküvői golfozáshoz, vállalati rendezvényekhez. Igény szerint szervezünk kezdő golfoktatást, játékos golf ügyességi vetélkedőket. (min: 30 fő)

Várjuk érdeklődését a 06-70-311-9110 számon vagy a golfetteremdebrecen@gmail.com email címen.

A GolfÉtterem a tökéletes helyszín az esküvője megrendezéséhez. Éttermünk az alábbi szolgáltatásokkal rendelkezik:
  • 100-120 fő befogadására alkalmas vendégtér, elegáns körasztalokkal
  • a kápolna előtt helyezkedik el egy 140m2-es esküvői tér, ahonnan a vendégek végig követhetik a szertartást, valamint a parkban található gótikus fal ad különleges helyszínt az esküvői szertartásokanak
  • az esküvők számára óriás projektor, mikrofon áll és teljes kihangosítás áll rendelkezésre
  • teljes körű esküvői szolgűltatást biztosítunk (esküvő szervezés, szolgáltatók ajánlása)

Érdeklődését várjuk a 06-70-311-9110 telefonszámon vagy email-ben a golfetteremdebrecen@gmail.com címen

A Golfteraszon 30-50 főig várunk csoprtokat, előzetes egyeztetés alapján. Esküvők esetén a Golf Étterem áll rendelkzésükre.

• 100-120 fő befogadására alkalmas vendégtér, elegáns körasztalokkal

Golf magazin DEBRECENI GOLF CLUB

Tisztelt Látogató!

Debrecen első golf klubja 2007 elején alakult azzal a célkitűzéssel, hogy a Magyarországon 100 éves hagyománnyal, kiemelkedő eredményekkel, és európai szintű magyar bajnokokkal rendelkező golfsportot és annak valódi értékeit bemutassuk és elérhetővé tegyük a Debrecenben élők számára. A drivin range 22 elütőhellyel rendelkezik, így a legnagyobb ilyen létesítmény az országban. A tervezés során elsődleges szempont volt, hogy a golfcentrum főutak zajától és szennyezett levegőjétől távol, mégis néhány percre a városközponttól kapjon helyet, így a hozzánk látogató vendégek számára nálunk alapszolgáltatás a nyugalom és a jó levegő. A Driving Range és a Golf Étterem egy 20 hektáros teljesen bekerített természedvédelmi területen helyezkedik el, rendkívül gazdag növény és állatvilággal. A Vámospércsi úton kifelé haladva a Debrecen vége tábla után 1800 m után balra kanyarodva egy magánúton érhető el, így garantálva a golf gyakorlás és a nálunk tartott rendezvények intimitását. A Golfcentrum rendezvény golf helyszínként működik, telefonos egyeztetés alapján.

Kérje ajánlatunkat! (min. 30 fő esetén)

Lap tetejére