• 80-100 fő befogadására alkalmas nagy terem, elegáns körasztalokkal
  • ehhez tartozik egy kb.170m2-es nyitott terasz
  • rendelkezésre áll még egy 12m2-es fedett ökumenikus kápolna , amely felett egy kilátó terasz található
  • a kápolna előtt helyezkedik el egy 140m2-es esküvői tér, ahonnan a vendégek végig követhetik a szertartást.
  • az esküvők és rendezvények számára óriás projektor és mikrofon áll rendelkezésre
  • az étteremben található a golf szimulátor, amely a kedvezőtlen időjárás esetén is lehetővé teszi a golf oktatását illetve gyakorlását.
  • éttermünk mellett található a golfbarátok örömére a driving range,amely a golf oktatását és gyakorlását teszi lehetővé.

A Driving Range-n elhelyeszkedő Golf terasz, 30-40 főig helyszínt biztosít családi, baráti eseményekhez, vállalati rendezvényekhez. Igény szerint szervezünk kezdő golfoktatást, játékos golf ügyességi vetélkedőket.

Várjuk érdeklődését a 06-70-311-9110 számon vagy a golfetterem@gmail.hu email címen.

A GolfÉtterem a tökéletes helyszín az esküvője megrendezéséhez, vállalati rendezvényekhez, üzleti találkozókhoz, családieseményekhez,osztálytalálkozókhoz, karácsonyi ünnepségekhez. Éttermünk az alábbi szolgáltatásokkal rendelkezik:
  • 80-100 fő befogadására alkalmas vendégtér, elegáns körasztalokkal
  • ehhez tartozik egy kb.170m2-es nyitott terasz

Érdeklődését várjuk a 06-70-311-9110 telefonszámon vagy email-ben a golfetterem@gmail.hu címen

A Golfteraszon 30-40 főig csoprtokat, baráti társaságokat előzetes egyeztetés alapján bográcsos és rostonsült ételekkel, hűtött italokkal várjuk!
Nagyobb létszám esetén Golf Éttermünk áll rendelkezésükre. Kérjük érdeklődjön a 06-70-311-9110 telefonszámon, vagy email-ben az info@debrecenigolf.hu címen.

• 80-100 fő befogadására alkalmas vendégtér, elegáns körasztalokkal

Golf magazin DEBRECENI GOLF CLUB

Tisztelt Látogató!

Debrecen első golf klubja 2007 elején alakult azzal a célkitűzéssel, hogy a Magyarországon 100 éves hagyománnyal, kiemelkedő eredményekkel, és európai szintű magyar bajnokokkal rendelkező golfsportot és annak valódi értékeit bemutassuk és elérhetővé tegyük a Debrecenben élők számára. A drivin range 22 elütőhellyel rendelkezik, így a legnagyobb ilyen létesítmény az országban. A tervezés során elsődleges szempont volt, hogy a golfcentrum főutak zajától és szennyezett levegőjétől távol, mégis néhány percre a városközponttól kapjon helyet, így a hozzánk látogató vendégek számára nálunk alapszolgáltatás a nyugalom és a jó levegő. A Driving Range és a Golf Étterem egy 20 hektáros teljesen bekerített természedvédelmi területen helyezkedik el, rendkívül gazdag növény és állatvilággal. A Vámospércsi úton kifelé haladva a Debrecen vége tábla után 1800 m után balra kanyarodva egy magánúton érhető el, így garantálva a golf gyakorlás és a nálunk tartott rendezvények intimitását. A Golfcentrum rendezvénygolf helyszínként működik, terülére a belépés ingyenes, tagsági díj nincs, így minden társaságot várunk akik érdeklődnek a golfsport, a természet szépségei iránt vagy esküvőt családi baráti ill. céges rendezvényét szeretné nálunk rendezni.  (min. 10 fö)

A golf nem csak egy kitűnő sport egy szép természeti környezetben, hanem a nyugati világban a kapcsolatteremtés kitűnő eszköze, társasági esemény is. A társadalmi érintkezésnek ezt a formáját szeretnénk zenei, kulturális és gasztronómiai rendezvények szervezésével teljessé tenni.
A terület gyorsan könnyen megközelíthető, autóval Debrecen központja felől érkezve felüljárón keresztül érhető el, így nem kell vendégeinknek vasúti átjáróban vesztegelnie. Kerékpárral is szintén egyszerűen juthatnak el hozzánk, hiszen a Vámospércsi út mellett végig a biztonságos kerékpárúton közlekedhetnek.

2011 nyarán nyitottuk meg a driving range-t  a golfterasszal,  amely az oktatás és gyakorlás helyszíne.

2013 tavaszán megnyílt a Golf étterem amely esküvők, céges és családi rendezvények helyszíne.  További információk: www.golfetterem.hu oldalon.

Kedves érdeklődő őszintén reméljük, hogy rövidesen Önt és kedves családját, és barátait is vendégként üdvözölhetjük.

Lap tetejére