100-120 fő befogadására alkalmas nagy terem, elegáns körasztalokkal

rendelkezésre áll még egy 12m2-es fedett ökumenikus kápolna , amely felett egy kilátó terasz található

a kápolna előtt helyezkedik el egy 140m2-es esküvői tér, ahonnan a vendégek végig követhetik a szertartást.

az étterem bekerített parkolója akár 100 autó számára biztosítja az ingyenes parkolást

az étterem területén ingyenes wifi szolgáltatással várjuk vendégeinket, beleértve a terasz területét is

az esküvők és rendezvények számára óriás projektor és mikrofon áll rendelkezésre

éttermünk mellett található a golfbarátok örömére a driving range,amely a golf oktatását és gyakorlását teszi lehetővé.

A Driving Range-n elhelyeszkedő Golf terasz, 30-50 főig helyszínt biztosít családi, esküvői golfozáshoz, vállalati rendezvényekhez. Igény szerint szervezünk kezdő golfoktatást, játékos golf ügyességi vetélkedőket. (min: 30 fő)

Várjuk érdeklődését a 06-70-311-9110 számon vagy a golfetteremdebrecen@gmail.com email címen.

A GolfÉtterem a tökéletes helyszín az esküvője megrendezéséhez. Éttermünk az alábbi szolgáltatásokkal rendelkezik:
  • 100-120 fő befogadására alkalmas vendégtér, elegáns körasztalokkal
  • a kápolna előtt helyezkedik el egy 140m2-es esküvői tér, ahonnan a vendégek végig követhetik a szertartást, valamint a parkban található gótikus fal ad különleges helyszínt az esküvői szertartásokanak
  • az esküvők számára óriás projektor, mikrofon áll és teljes kihangosítás áll rendelkezésre
  • teljes körű esküvői szolgűltatást biztosítunk (esküvő szervezés, szolgáltatók ajánlása)

Érdeklődését várjuk a 06-70-311-9110 telefonszámon vagy email-ben a golfetteremdebrecen@gmail.com címen

A Golfteraszon 30-50 főig várunk csoprtokat, előzetes egyeztetés alapján. Esküvők esetén a Golf Étterem áll rendelkzésükre.

• 100-120 fő befogadására alkalmas vendégtér, elegáns körasztalokkal

A magyar golf története

Magyarországon a golf ősbemutatóját 1902-ben gróf Andrássy Géza tartotta a Lóverseny-pályán. Az első pálya a szlovákiai Tátralomnicon épült és az első verseny is itt zajlott 1909-ben. A pálya építője Lauber Dezső volt, a Magyar Olimpia Bizottság titkára és későbbi sokszoros magyar golfbajnok. Az első magyar golfklub 1911-ben alakult meg Budapesten. Tagjai a rendkívül szép fekvésű és nagyon nehéznek számító Széchenyi-hegyi pályán játszottak az 1920-as évektől kezdve. A nemzetközi golfsport akkori kiválósága, az azóta legendává vált Bobby Jones is megfordult ezen a pályán. A magyarok sztárjátékosa, Lauber Dezső a Münchenben rendezett, annak idején Európa egyik legrangosabbjának számító kupát háromszor is megnyerte, Gyurkovics Bélával és Kovács Jenővel pedig a kontinens egyik legjobb férfi csapatát alkották. Szlávy Béláné tizenkilencszeres magyar, valamint osztrák, cseh és német bajnok volt 1920. és 1944. között, 1926-ban Európa legjobbjának kiáltották ki, a világon pedig az ötödik legjobb női játékosként jegyezték.

A 20. század második fele nem kedvezett a golf közép-európai fejlődésének. A negyven évig nemkívánatosnak tartott sport az 1980-as évek végén indult újra fejlődésnek. Magyarországon a kisoroszi pálya nyílt meg elsőként, megalakult a Kék Duna Golf Club, majd a Magyar Golf Szövetség, amely tagja lett az Európai Golf Szövetségnek. Ekkor már semmi nem szabhatott gátat a sportág fejlődésének: egymás után épültek a pályák és nyíltak a klubok.