• 80-100 fő befogadására alkalmas nagy terem, elegáns körasztalokkal
  • ehhez tartozik egy kb.170m2-es nyitott terasz
  • rendelkezésre áll még egy 12m2-es fedett ökumenikus kápolna , amely felett egy kilátó terasz található
  • a kápolna előtt helyezkedik el egy 140m2-es esküvői tér, ahonnan a vendégek végig követhetik a szertartást.
  • az esküvők és rendezvények számára óriás projektor és mikrofon áll rendelkezésre
  • az étteremben található a golf szimulátor, amely a kedvezőtlen időjárás esetén is lehetővé teszi a golf oktatását illetve gyakorlását.
  • éttermünk mellett található a golfbarátok örömére a driving range,amely a golf oktatását és gyakorlását teszi lehetővé.

A Driving Range-n elhelyeszkedő Golf terasz, 30-40 főig helyszínt biztosít családi, baráti eseményekhez, vállalati rendezvényekhez. Igény szerint szervezünk kezdő golfoktatást, játékos golf ügyességi vetélkedőket.

Várjuk érdeklődését a 06-70-311-9110 számon vagy a golfetterem@gmail.hu email címen.

A GolfÉtterem a tökéletes helyszín az esküvője megrendezéséhez, vállalati rendezvényekhez, üzleti találkozókhoz, családieseményekhez,osztálytalálkozókhoz, karácsonyi ünnepségekhez. Éttermünk az alábbi szolgáltatásokkal rendelkezik:
  • 80-100 fő befogadására alkalmas vendégtér, elegáns körasztalokkal
  • ehhez tartozik egy kb.170m2-es nyitott terasz

Érdeklődését várjuk a 06-70-311-9110 telefonszámon vagy email-ben a golfetterem@gmail.hu címen

A Golfteraszon 30-40 főig csoprtokat, baráti társaságokat előzetes egyeztetés alapján bográcsos és rostonsült ételekkel, hűtött italokkal várjuk!
Nagyobb létszám esetén Golf Éttermünk áll rendelkezésükre. Kérjük érdeklődjön a 06-70-311-9110 telefonszámon, vagy email-ben az info@debrecenigolf.hu címen.

• 80-100 fő befogadására alkalmas vendégtér, elegáns körasztalokkal

A magyar golf története

Magyarországon a golf ősbemutatóját 1902-ben gróf Andrássy Géza tartotta a Lóverseny-pályán. Az első pálya a szlovákiai Tátralomnicon épült és az első verseny is itt zajlott 1909-ben. A pálya építője Lauber Dezső volt, a Magyar Olimpia Bizottság titkára és későbbi sokszoros magyar golfbajnok. Az első magyar golfklub 1911-ben alakult meg Budapesten. Tagjai a rendkívül szép fekvésű és nagyon nehéznek számító Széchenyi-hegyi pályán játszottak az 1920-as évektől kezdve. A nemzetközi golfsport akkori kiválósága, az azóta legendává vált Bobby Jones is megfordult ezen a pályán. A magyarok sztárjátékosa, Lauber Dezső a Münchenben rendezett, annak idején Európa egyik legrangosabbjának számító kupát háromszor is megnyerte, Gyurkovics Bélával és Kovács Jenővel pedig a kontinens egyik legjobb férfi csapatát alkották. Szlávy Béláné tizenkilencszeres magyar, valamint osztrák, cseh és német bajnok volt 1920. és 1944. között, 1926-ban Európa legjobbjának kiáltották ki, a világon pedig az ötödik legjobb női játékosként jegyezték.

A 20. század második fele nem kedvezett a golf közép-európai fejlődésének. A negyven évig nemkívánatosnak tartott sport az 1980-as évek végén indult újra fejlődésnek. Magyarországon a kisoroszi pálya nyílt meg elsőként, megalakult a Kék Duna Golf Club, majd a Magyar Golf Szövetség, amely tagja lett az Európai Golf Szövetségnek. Ekkor már semmi nem szabhatott gátat a sportág fejlődésének: egymás után épültek a pályák és nyíltak a klubok.